Tvorba webovej stránky vo Webflow

Potrebujete ukázať vaše služby na internete, ale nechcete za to minúť veľké peniaze? Vytvoríme vám webovú stránku za rozumnú cenu s maximálnym ohľadom na kvalitu.

“Rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu.

Nízky rozpočet pre tvorbu web stránky

Potrebujete web, ale bez veľkej investície?

Veľa začínajúcich firiem nechce investovať stovky tisíc korún do webovej stránky. Ich počiatočný rozpočet potrebujú investovať inde než len do drahého webu.

Zároveň potrebujú kvalitnú webovú stránku, na ktorej budú prezentovať svoje služby a firmu. Viac ako 45% ľudí navyše vyhodnocuje dôveryhodnosť značky/firmy podľa webovej stránky.

Vytvoríme vám profesionálnu webovú stránku za rozumnú cenu vo Webflow.

Web stránka vo Webflow

Čo je to Webflow?

Platforma Webflow je profesionálny nástroj na tvorbu webových stránok spôsobom, ktorý kombinuje znalosť nástroja Webflow, frontendových technológií (HTML/CSS/JS) a web designu.

Pri klasickom vývoji pracujú na webovej stránke minimálne traja ľudia: Web dizajnér, front-end developer a backend-developer.

V prípade Webflow nástroja webovú stránku vytvára iba náš skúsený Webflow dizajnér, ktorý ovláda nástroj Webflow, s občasnou pomocou nášho front-end developera. Vďaka tomu ušetríme pri tvorbe vašej webovej stránky mnoho hodín práce a dodáme vám perfektný a profesionálny výstup, ktorým je web vysokej kvality za dostupnú cenu.

Čo je to Webflow?
Webflow SEO ready

SEO ready! Vyhľadávače milujú Webflow

Môžete mať krásnu, čistú webovú stránku, ale pokiaľ vyhľadávače nerozumejú kódu správne, bude vo výsledkoch vyhľadávania dosahovať slabé pozície. Webová stránka vytvorená vo Webflow disponuje čistým sémantickým kódom, čo znamená, že vyhľadávače môžu jednoducho skenovať vašu webovú stránku, aby pochopili jej štruktúru a obsah. Váš web tak bude príťažlivý aj pre vyhľadávače.

Dokonalý zážitok na každom zariadení

Vašu webovú stránku si bude väčšina ľudí prezerať na mobilnom zariadení. Web, ktorý má byť perfektne použiteľný na malom zariadení, potrebuje disponovať okrem responzivity aj rýchlosťou načítania a perfektnou použiteľnosťou. Web vytvorený vo Webflow bude spĺňať všetky atribúty kvalitného webu.

Vedeli ste, že Google uprednostňuje webové stránky, ktoré sa bezproblémovo a rýchlo načítajú?

Responzívna web stránka vo WebflowResponzívna web stránka vo Webflow

Prečo sa oplatí web stránka vytvorená vo Webflow?

01

Cena a rýchlosť dodania

Tvorbou web stránky vo Webflow vám ušetríme až polovicu rozpočtu za vytvorenie naozaj profesionálnej web stránky. Výhodou je aj rýchlosť dodania, ktorá je približne do 2 týždňov.

02

Obsahuje CMS systém

Web stránku vám dodáme s jednoduchým a intuitívne použiteľným CMS, vďaka čomu si môžete upravovať obsah web stránky.

03

Moderný dizajn

Dostanete od nás krásnu, dôveryhodnú a modernú web stránku, ktorá bude perfektne použiteľná na akomkoľvek zariadení.

04

Kód SEO ready

Webflow generuje čistý sematický kód, ktorý spĺňa SEO štandardy, čo znamená, že ho Google pochopí a vám pomôže k lepším SEO výsledkom.

Pozrite si naše posledné práce

Časté otázky

Ako je možné, že vám ušetríme polovicu času a ceny?

Tvorbou web stránky vo Webflow vám ušetríme polovicu rozpočtu, pretože nie je potrebná žiadna investícia do back-endu a iba malá investícia do front-endu. Web stránku vytvára namiesto 3 ľudí iba jeden (web dizajnér) s občasnou pomocou kodéra (front-end developera).

Okrem toho Webflow už obsahuje integrovaný CMS, vďaka čomu ušetríme tiež veľkú časť rozpočtu.

Aké sú obmedzenia tvorby dizajnu?

Ako dlho trvá tvorba web stránky vo Webflow?

Akú kvalitu web stránky môžete očakávať?

Kontakt

Rozhodli ste sa pre web stránku vo Webflow?

Napíšte nám, zavolajte alebo jednoducho vyplňte žiadosť a my sa vám ozveme.