Web stránka na mieru

Očakávate od webovej stránky, že vám bude pomáhať so získavaním zákazníkov on-line a dôveryhodne reprezentovať vašu značku na internete? Neočakávajte, získajte istotu.

Dobrý web je ako dobrý predajca vo vašej firme. Vie, ako komunikovať s potenciálnym klientom a predať mu vašu službu.

Zle navrhnutá web stránka

Zle navrhnutá webová stránka?
Zlá vizitka, nulový predaj

Mnoho firiem si vytvorí web, spustí on-line marketingovú kampaň, ale noví potenciálni zákazníci sa nie a nie objaviť. Kontaktné formuláre aj telefónne linky zívajú prázdnotou. Nerobte rovnakú chybu.

Treba si uvedomiť, s akou konkurenciou na internete bojujete. Váš potenciálny zákazník sa pravdepodobne pozrie na mnoho webových stránok, ale dopyt služby či objednávku odošle iba pár najdôveryhodnejším. Buďte to vy!

Zle navrhnuté webové stránky majú spoločné parametre: pomalé načítanie, zlú responzivitu a použiteľnosť, nevhodný dizajn, nedostačujúce informácie o službách a nepresvedčivé texty. Vyhnite sa im.

Prémiová webová stránka
Všetko, čo web musí ponúknuť

Dodáme vám prémiovú stránku, ktorá vám pomôže uspieť v boji o každého nového zákazníka.

Dáme si množstvo námahy, aby sme na webovej stránke strategicky a pútavo odprezentovali vašu ponuku služieb a produktov tak, aby oslovila každého jedného potenciálneho zákazníka. Poctivo navrhneme štruktúru obsahu a vytvoríme dôveryhodný a zmysluplný dizajn.

Celú prémiovú prácu zakončíme kvalitným kódom, ktorý bude znamenať rýchlu a perfektne použiteľnú webovú stránku pre každého návštevníka.

Dobre navrhnutá web stránka

Pozrite si naše najnovšie prémiové práce

Ako tvoríme prémiové web stránky

Príprava a návrh web stránky
Krok 1.

Príprava webu

Začneme s vytvorením analýzy kľúčových slov, ktorá nám pomôže navrhnúť štruktúru url adries, obsahu a navigácie.

Pozrieme sa aj na vašu konkurenciu online, aby sme vedeli, ako vysoko je level a zároveň dostali prehľad o trhu.

Texty a obsah web stránky
Krok 2.

Texty a obsah

Poznatky a dáta získané z analýzy kľúčových slov použijeme pre tvorbu obsahu a najdôležitejšiu súčasť web stránky, ktorou sú texty. Tie prezentujú a predávajú vašu službu na web stránke.

V spolupráci s vami napíšeme texty, ktoré správne odprezentujú vašu službu s jej výhodami a budú plniť úlohu skvelého online predajcu.

Dizajn web stránky na mieru
Krok 3.

Dizajn na mieru

Vytvoríme elegantný, intuitívny a dôveryhodný dizajn na mieru, ktorý ponúkne návštevníkom vašej web stránky bezproblémový zážitok a zvýši mieru konverzie.

Vedeli ste že, viac ako 45 % ľudí vyhodnocuje dôveryhodnosť značky podľa web stránky?

Vývoj kódu v NuxtJS
Krok 4.

Vývoj kódu

To najdôležitejšie, ale žiaľ najviac ignorované, je vývoj kódu navrhnutej web stránky.

Web stránky programujeme v moderných technológiách s dôrazom na použiteľnosť a rýchlosť web stránky.

Vedeli ste, že použiteľnosť a rýchlosť načítania web stránky má značný vplyv na konverzný pomer a zlepšuje tiež pozíciu v Google v rámci SEO?

Web, ktorý nesklame

Prémiová web stránka

01

Rýchlosť a použiteľnosť

Rýchlosť a použiteľnosť je veľmi dôležitý faktor, ktorý má značný vplyv na úspech web stránky. Dodáme vám bezkonkurenčne rýchlu web stránku. Neveríte? Otestuje rýchlosť našej web stránky. 👉 Otestovať

02

Dôveryhodný a profesionálny dizajn

Navrhneme vám dôveryhodný a zmysluplný dizajn, ktorý zaručí príjemné a bezproblémové prezeranie vašej web stránky.

03

Biznis cieľ

Prémium web stránka nie je vizitka, ale nástroj, ktorý pomáha plniť váš biznis cieľ. Pri celom procese tvorby web stránky sa týmto parametrom riadime.

04

Kód SEO ready

Kód web stránky vy, ako klient alebo návštevník nevidíte, ale Google ho vidí a aj podľa neho vám dáva hodnotenie. Od nás dostanete kód, ktorý Google vyžaduje a pochopí a vám pomôže k lepším SEO výsledkom.

Časté otázky

Čím je prémiová web stránka iná?

Veľa webov je vytvorené tak, že vy dodáte texty, grafik urobí na základe textov design a webová stránka ide do sveta. Rýchly proces bez zamýšľania, ale často aj bez výsledkov.

Pri tvorbe prémiovej webovej stránky začíname pochopením vašich služieb/produktov. Následne sa pozrieme, ako má na webovej stránke odprezentované svoje služby vaša najschopnejšia konkurencia (v rámci celej Európy).

Ďalším krokom je príprava analýzy kľúčových slov, ktorá nám napovie, ako vaši zákazníci hľadajú vaše služby. Pomôže nám to navrhnúť správnu štruktúru obsahu, url adries a podstránok.

Všetky takto získané dáta dostanú copywriter, ktorý vytvorí texty, alebo vykoná korektúru vašich vlastných textov. Následne dostáva všetky dáta aj s textami grafík, ktorý navrhne čistý, intuitívny, ale hlavne zmysluplný dizajn.

A teraz to, čo je najviac podceňované. Programovanie webovej stránky. Prémiový web vyvíjame v modernom framerwoku NuxtJS s naplnením prísnych kritérií, ktoré spolu dohromady nespĺňa skoro žiadna webová stránka. Perfektná použiteľnosť na každom zariadení, nadštandardná rýchlosť, perfektné SEO a čistý kód. Použiteľnosť a rýchlosť ocenia návštevník vašej webovej stránky a SEO kód vyhľadávača, ktoré vás vďaka tomu posunú vyššie vo výsledkoch vyhľadávania.

Ako dlho trvá dodanie a spustenie?

Pomôže mi prémiová web stránka získavať nových klientov?

Obsahuje web stránka CMS?

Zvládne moja prémiová web stránku konkurovať najlepším?

Kontakt

Chcete byť jednotkou na internete?

Napíšte nám, zavolajte alebo jednoducho vyplňte žiadosť a my sa vám ozveme.