Reklama na Google

Viete, koľko potenciálnych zákazníkov denne na Google hľadá vaše služby či produkty? Postaráme sa o to, aby vás potenciálni zákazníci na Googli našli ľahko a rýchlo vďaka efektívnej reklame.

“Zo zlej reklamy sa na váš web dostane aj mimozemšťan z dobrej iba váš potenciálny zákazník.”

Vytvorenie reklamných kampani

Vy nám poviete, kto sú vaši zákazníci a my vytvoríme kampane, ktoré vám ich pomôžu získavať. Vytvoríme analýzu kľúčových slov, preskúmame trh a potenciál reklamy pre váš typ podnikania.

Na základe informácií a dát, ktoré získame, vám vytvoríme funkčné kampane. Dohodneme si rozpočet a ideme na to. Nebojte sa, aj s nižším rozpočtom niečo vykúzlime.

Vytvorenie reklamných kampani na Google
Správa a pravidelná optimalizácia Google reklamy

Správa a pravidelná optimalizácia reklamy

Budeme sa starať, aby vás nenavštevovali mimozemšťania. Vaše kampane budú pod neustálou kontrolou, aby sme udržali ich úspešnosť. Vy sa staráte o vašich zákazníkov a my o ich neustály prísun.

Každý mesiac vám pošleme PDF report o úspešnosti kampaní.

Vyberieme pre vás tie správne formáty reklamy.

Reklama vo vyhľadávaní Google
Textová reklama podľa kľúčových slov

Reklama vo vyhľadávaní Google

Najčastejšie používaný formát reklamy na Google. Ide o textovú reklamu, ktorú asi všetci poznáte. Potenciálny zákazník zadá do Google vyhľadávania kľúčové slovo, napríklad "PPC reklama na Google" a v hornej a spodnej časti výsledkov sa mu zobrazia reklamy firiem, ktoré na hľadaný výraz/slovo cielia reklamou.

V rámci tejto reklamy platíte iba za kliknutie, a teda v prípade dobre nastavenej kampane za príchod relevantného návštevníka na vašu web stránku.

Reklama v obsahovej sieti Google
Zobrazovanie bannerov

Reklama v obsahovej sieti Google

Ide o typ reklamy, pri ktorej budujete najmä povedomie o značke a nie okamžitý predaj. Formát reklamy je zobrazovanie statických alebo animovaných HTML5 bannerov na partnerských weboch, ktoré spolupracujú s Google a na YouTube.

Video reklama
Zobrazovanie videa

Video reklama

Aj v tomto formáte reklamy ide viac o budovanie povedomia o značke, ale pomocou video spotov. Video reklama je zobrazovaná na YouTube a partnerských weboch v obsahovej sieti.

Tento typ reklamy určite poznáte pri sledovaní napríklad videí na YouTube, keď vám do videa skočí reklama.

Reklama v Google Shopping
Zobrazovanie produktov

Reklama v Google Shopping

Reklama v Google nákupoch sa zobrazuje pri vyhľadávaní produktov. Zadáte do Google napríklad iPhone 13 a zobrazia sa vám produkty s fotkou, názvom, cenou a predajcom.

Je to typ reklamy vhodný hlavne pre e-shopy, ktoré majú XML feed prepojený s Google Merchant (E-shop prepojí naše technické oddelenie).

Kontakt

Potrebujete získavať zákazníkov na internete?

Napíšte nám, zavolajte alebo jednoducho vyplňte žiadosť a my sa vám ozveme.