E-shop na mieru pre ka┼żd├ęho

Naštartujeme vaše online podnikanie za rozumnú cenu.

Tvorba profesionaln├ęho e-shopuE-shop za rozumn├║ cenu

Za─Ź├şnate pred├íva┼ą svoj tovar online?

Vytvor├şme v├ím profesion├ílny e-shop, ktor├Ż to potiahne s vami a┼ż do momentu, kedy sa za─Źnete stava┼ą ve─żk├Żm hr├í─Źom na trhu.

Dostanete od n├ís profesion├ílny e-shop za rozumn├║ cenu, ktor├ęho ├║lohou je prv├ę roky na┼ítartova┼ą v├í┼í biznis. E-shop vytvor├şme s najd├┤le┼żitej┼í├şmi funkciami, ktor├ę v├í┼í biznis potrebuje pre prv├Ż ├║spe┼ín├Ż predaj.

D├íme v├ím tak siln├Ż ┼ítart pre predaj online s mo┼żnos┼ąou zlep┼íovanie efektivity a funkcionality e-shopu za pochodu.

─îo m├┤┼żete od e-shopu o─Źak├íva┼ą?

Dizajn: ─îist├Ż a intuit├şvny dizajn s d├┤razom na UX. V├í┼í e-shop nadizajnujeme tak, aby ┼żiadny z├íkazn├şk nemal probl├ęm orientova┼ą sa v ┼łom.

Funkcie: E-shop v├ím vytvor├şme s funkcionalitou, ktor├║ v├í┼í biznis a produkty potrebuj├║. N├íjdeme cestu, ako sa zmesti┼ą do v├í┼ího rozpo─Źtu a postupne za pochodu zlep┼íova┼ą funkcie E-shopu.

Prepojenie: E-shop prepoj├şme s ├║─Źtovn├Żm syst├ęmom, dopravcom, platobnou br├ínou, marketingov├Żmi kan├ílmi... jednoducho s ─Ź├şmko─żvek, ─Źo budete pre pohodln├ę fungovanie potrebova┼ą.

N├í┼í cie─ż je v├ím vytvori┼ą e-shop, ktor├Ż je schopn├Ż zar├íba┼ą, ale z├írove┼ł sa zmest├ş do v├í┼ího rozpo─Źtu.

─îist├Ż a intuit├şvny dizajn pre E-shop s d├┤razom na UXE-shop v├ím vytvor├şme s funkcionalitou, ktor├║ v├í┼í biznis a produkty potrebuj├║E-shop prepoj├şme s ├║─Źtovn├Żm syst├ęmom, dopravcom, platobnou br├ínou, marketingov├Żmi kan├ílmi
Vieme, ─Źo ├║spe┼ín├Ż e-shop potrebuje

Mysl├şme na v┼íetko potrebn├ę

01

Funkcie na mieru

E-shop v├ím vytvor├şme na mieru na platforme Magento 2 alebo Sylius. Pod─ża toho, ktor├í platforma viac vyhovuje v├í┼ímu rozpo─Źtu a podnikaniu. Funkcionalitu a moduly v├ím prisp├┤sob├şme pod─ża potreby.

02

─îist├Ż dizajn

Navrhneme v├ím kr├ísny, ─Źist├Ż a pou┼żite─żn├Ż dizajn, v ktorom bude v┼íetko perfektne sedie┼ą. Ka┼żd├Ż n├ív┼ítevn├şk, ktor├Ż pr├şde na v├í┼í e-shop bude vedie┼ą, kde je filter a ako spravi┼ą objedn├ívku. Bude ma┼ą istotu, ┼że pri┼íiel k seri├│znemu a d├┤veryhodn├ęmu predajcovi.

03

Marketing - predaj

E-shop bez marketingu nepred├íva. My to vieme, preto je samozrejmos┼ą, ┼że e-shop bude spolupracova┼ą s predajn├Żmi kan├ílmi ako Heur├ęka, Pricemania, Google shopping a ─Ćal┼íie.

04

SEO ready

Ve─żmi dobre rozumieme komplikovan├ęmu SEO v r├ímci e-shopov. K├│d bude sp─║┼ła┼ą v┼íetky pr├şsne parametre pre spr├ívnu index├íciu str├ínok.

Pozrite si našu poslednú prácu

Kontakt

Potrebujete na┼ítartova┼ą v├í┼í predaj online?

Nap├ş┼íte n├ím, zavolajte alebo jednoducho vypl┼łte ┼żiados┼ą a my sa v├ím ozveme.